Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


Version i printueshėm | Dėrgo pėr njė shok
Nėnshkruaj | Shtoni tek preferencat
Autori: Subjekti: Regjistrimi ne Kuvend
Anton Ashta

Postuar mė 19-4-2005 nė 09:37 Edit Post Reply With Quote
Regjistrimi ne Kuvend

Te nderuar zonja dhe zoterinj,

keto kohe kemi probleme me regjistrimin ne kuvend se dergimi automatik i fjalekalimit nuk funksionon.

Nuk e kam idene pse.

Kush kerkon qe te regjistrohet ne kuvend te me kontaktoje qe tia nis fjalekalimin me e-mail.

Me respekt,

Anton

Por sot, Shqypni, pa m´thuej si je?

View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member
Anton Ashta

Postuar mė 19-4-2005 nė 20:34 Edit Post Reply With Quote
Regjistrimi nuk eshte i mundur pa nje adrese funksionale e-mail.

Por sot, Shqypni, pa m´thuej si je?

View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member
Anton Ashta

Postuar mė 2-5-2005 nė 11:04 Edit Post Reply With Quote
Dhe nje here:

Regjistrimi pa adrese te sakte e-mail nuk eshte i mundur.

Por sot, Shqypni, pa m´thuej si je?

View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member
Anton Ashta

Postuar mė 9-5-2005 nė 09:42 Edit Post Reply With Quote
Perseri ndodhin regjistrime pa adrese e-mail te sakte.

Nuk i eshte i mundur nje regjistrim i tille.

Te gjithe ata qe regjistrohen pa adrese te sakte fshihen.

Por sot, Shqypni, pa m´thuej si je?

View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.1194181 sekonda, 28 pyetje