Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


Version i printueshėm | Dėrgo pėr njė shok
Nėnshkruaj | Shtoni tek preferencat
Autori: Subjekti: Rregullat e Kuvendit
Anton Ashta

Postuar mė 25-4-2005 nė 07:38 Edit Post Reply With Quote
Rregullat e Kuvendit

Tė nderuar vizitorė !

Ne administratorėt Anton Ashta, Sefedin Krasniqi ju pėrshėndesim nė emėr tė tė gjithė anėtarėve dhe ju falenderojmė pėr vizitėn.

Duke u nisur nga serioziteti i kėtij Kuvendi, Ju kėshillojmė qė tė regjistroheni me emrat tuaj.
Respekti ndaj kuvenduesve tė tjerė ėshtė paresor.
Nė Kuvend ėshtė i lejueshėm debati, rrahja e mendimeve, por nuk tolerohet fyerja ndaj diskutuesve tė tjerė, pėrdorimi i fjalėve fyese, apo banalizmave.
Nė Kuvend, gjuha Shqipe ėshtė gjuha e vetme. (Bėhet fjalė pėr kuvendimet e jo pėr materialet e ndryshme)
Nė Kuvend respektohet e drejta e autorit dhe ēdo shkrim jo origjinal duhet tė publikohet duke pėrmendur burimin, autorin dhe po qe e mundur dhe link e burimit.

Nė rast problemesh tė ēdo natyre qofshin ato, mos hezitoni tė kontaktoni administratorėt e eDSH, qė janė tė gatshėm tė zgjidhin ēdo problem tuajin lidhur me Kuvendin.

Me respekt,

Anton
Sefedin

Por sot, Shqypni, pa m´thuej si je?

View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0520642 sekonda, 25 pyetje