Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


Version i printueshėm | Dėrgo pėr njė shok
Nėnshkruaj | Shtoni tek preferencat
Autori: Subjekti: Copy/Paste
bekim

Postuar mė 20-5-2005 nė 14:37 Edit Post Reply With Quote
Copy/Paste

Sic thote ne balline ky eshte kuvend. D.m.th nuk ka vend per copy/paste. Cdo femije di te beje ato. Nese nuk keni mendime origjinale kuvendi eshte vetem humbje kohe. Te thenat e dikuj apo mendimet ne forma te aforizmave jane OK por artikuj te tere jane te pa logjikshme.

\"Liria nuk dhurohet, ajo fitohet me gjak\"- Anonim

View User's Profile View All Posts By User U2U Member
Anton Ashta

Postuar mė 21-5-2005 nė 12:35 Edit Post Reply With Quote
Kuvendi ka disa funksionone.

Funksioni kryesor eshte ai i te shprehurit te mendimeve, te kuvendimit midis te djathteve.

Por mendimet nuk mund te formohen pa informacion dhe shume nga ne nuk e kane kohen dhe mundesine qe te informohen per tema te ndryshme, keshtu kuvendi kryen dhe funksionin e arkivit te mendimeve te te tjereve qe shkruajne ne gazeta apo revista.

Ky funksion nuk e demton funksionin kryesor, perkundrazi.

Mbledhje dhe arkivimi i mendimeve ( artikujve) per tema te ndryshme vertet nuk eshte nje pune e veshtire, por eshte nje pune qe duhet vleresuar.

Le te marr nje shembull konkret.

Tek cili burim ne internet mund te informohet dikush permbi ceshtjen e prones ne RSH me mire se ne kete link:

http://www.edsh.org/diskutime/viewthread.php?tid=606


Nuk di te kete tjeter.


Ose kur dikush do te informohet per ndikimin grek ne RSH:

http://www.edsh.org/diskutime/forumdisplay.php?fid=44

Sigurisht qe une do te kisha deshire qe shume me shume te djathte te jepnin mendimin e tyre dhe shume me shume te djathte te diskutonin per projekte konkrete:

http://www.edsh.org/diskutime/forumdisplay.php?fid=48

Por ja qe nuk ndodh.

Informimi eshte si te thuash "kapitulli zero"

Por sot, Shqypni, pa m´thuej si je?

View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member
Anton Ashta

Postuar mė 21-5-2005 nė 23:56 Edit Post Reply With Quote
http://www.edsh.org/diskutime/viewthread.php?tid=2899

Por sot, Shqypni, pa m´thuej si je?

View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0928669 sekonda, 27 pyetje