Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


Version i printueshėm | Dėrgo pėr njė shok
Nėnshkruaj | Shtoni tek preferencat
Autori: Subjekti: Instituti i te perndjekurve politike
Anton Ashta

Postuar mė 16-8-2002 nė 06:53 Edit Post Reply With Quote
Instituti i te perndjekurve politike

Ne mbledhjen e djeshme te qeverise, u miratua edhe lirimi nga detyra i zotit Besim Ndregjoni, drejtor i Institutit te te Perndjekurve Politike dhe emerimin e zotit Simon Miraka si drejtor te ketij instituti. Kjo levizje eshte bere me synimin per te rritur profesionalizmin ne drejtimin e Institutit te Integrimit te te Perndjekurve Politike, i cili ka pergjegjesi per integrimin e kesaj shtrese ne jeten shoqerore te vendit, si edhe ne pergjigje te kerkesave te vazhdueshme dhe konsensusit te shoqatave te ndryshme te ish-te denuarve dhe te perndjekurve politike ne lidhje me kete ceshtje.


Di gje kush me shume per kete institut?

Por sot, Shqypni, pa m´thuej si je?

View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member
Anton Ashta

Postuar mė 10-3-2003 nė 10:01 Edit Post Reply With Quote
Po per shoqatat?

A ndokush adrese, emer etj?

Por sot, Shqypni, pa m´thuej si je?

View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0706260 sekonda, 26 pyetje