Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


Version i printueshėm | Dėrgo pėr njė shok
Nėnshkruaj | Shtoni tek preferencat
Autori: Subjekti: Kush e njeh Naim Krasniqin nga Sibofci
olssys

Postuar mė 14-7-2005 nė 12:14 Edit Post Reply With Quote
Kush e njeh Naim Krasniqin nga Sibofci

Kush e njeh Naim Krasniqin qe eshte nga Sibofci prane Prishtines. Ka studiuar ne Shkoder ne Universitet dhe ne 1995 eshte larguar ne Gjermani. Tani duhet te jete 32-33vjec dhe i martuar me nje gjermane


View User's Profile View All Posts By User U2U Member

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0493901 sekonda, 25 pyetje