Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


Version i printueshėm | Dėrgo pėr njė shok
Nėnshkruaj | Shtoni tek preferencat
Autori: Subjekti: Antaresim ne eDSH
kole arapi

Postuar mė 22-7-2005 nė 12:28 Edit Post Reply With Quote
Antaresim ne eDSH

Anton, Nike, Olsi, Tali, Sefedin.

Ju e keni marre persiper e ju duhet te na jepni nje zgjidhje.
Keni 2 persona qe duan te behen anetare te Edsh-se. Nje eshte ne perendim, nje ne shqiperi. Si t'ja bejme. (une thashe 3 anetare ne 2 vjet ketu u bene 2 ne nje dite).

Mendoni nje zgjidhje per ke banon ne Shqiperi e per ke jo. Deri sa nje Edsh e organizuar te mos kete nje konto te veten. Eshte me mire te mos perdorni konto personale etj, per motive fiskale, sigurie dhe anetari nuk mund te doje te shkoje ne banke per 10 euro. Per mua nje P.O.Box. ne perendim eshte perfekte, 30 dollare ne vit kushton ne USA.

Me shume kenaqesi pres pergjigje.

k.a.

View User's Profile E-Mail User Visit User's Homepage View All Posts By User U2U Member
Anton Ashta

Postuar mė 3-8-2005 nė 18:55 Edit Post Reply With Quote
Cfare eshte P.O.Box. ?

Ceshtja e financimit zgjidhet jo e para.

Duhet te merremi vesh per disa gjera me pare e me pas do te mund te organizojme financimin e projekteve sakte sic i takon nje organizate serioze.


Deri me sot jemi vetem une dhe ti Kole.

Sefedini ka kohe qe nuk me ka kontaktuar.

Por sot, Shqypni, pa m´thuej si je?

View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0756061 sekonda, 26 pyetje