Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


Version i printueshėm | Dėrgo pėr njė shok
Nėnshkruaj | Shtoni tek preferencat
Autori: Subjekti: Better Place
Anton Ashta

Postuar mė 7-10-2005 nė 10:33 Edit Post Reply With Quote
Better Place

http://www.betterplace.com/

Nje ide e mrekullueshme dhe per Shqypnine

Por sot, Shqypni, pa m´thuej si je?

View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member
Anton Ashta

Postuar mė 30-3-2008 nė 14:36 Edit Post Reply With Quote
http://www.spiegel.de/auto/aktuell/0,1518,543833,00.html


Duket e pamundur duke pare zhvillimet e sotme, por une jam i mendmit se energjia diellore, energjia e eres, hidrocentralet dhe nje deri ne dy tece dalin e teprojne per te furnizuar me energji RSH. Plus nje rafineri moderne dhe nje port modern.

Por sot, Shqypni, pa m´thuej si je?

View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member
Anton Ashta

Postuar mė 27-9-2009 nė 09:08 Edit Post Reply With Quote
http://pressetext.de/news/090923036/elektroauto-korridor-verbindet-la-mit-san-francisco/

Por sot, Shqypni, pa m´thuej si je?

View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member
Anton Ashta

Postuar mė 27-9-2009 nė 09:11 Edit Post Reply With Quote
Kush ka interes qe te bashkepunoje qe kjo firme e ky projekt te realizohet dhe ne Shqypni?

Por sot, Shqypni, pa m´thuej si je?

View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.1050029 sekonda, 28 pyetje