Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


Version i printueshėm | Dėrgo pėr njė shok
Nėnshkruaj | Shtoni tek preferencat
Autori: Subjekti: Korea e veriut ose djalli komunist jeton
Anton Ashta

Postuar mė 21-10-2005 nė 20:02 Edit Post Reply With Quote
Korea e veriut ose djalli komunist jeton

Sa po pashe nje reportazh permbi Korene e Veriut dhe jo vetem mu kujtua enveri dhe krimi komunist ne Shqypni, por dhe detyrimi qe kemi ne te djathtet shqiptare ndaj njerezve ne Korene e Veriut.

Eshte krejt e papranueshme ekzistenca ne 2005 e nje shteti kriminel te permasave te tilla.

Por sot, Shqypni, pa m´thuej si je?

View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.3425851 sekonda, 25 pyetje