Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


Version i printueshėm | Dėrgo pėr njė shok
Nėnshkruaj | Shtoni tek preferencat
Autori: Subjekti: Nuk ka zgjidhje tjeter pervec pavaresise
Ergys Xhafaj

Postuar mė 8-11-2005 nė 21:56 Edit Post Reply With Quote
Nuk ka zgjidhje tjeter pervec pavaresise


View User's Profile View All Posts By User U2U Member
florian

Postuar mė 9-2-2007 nė 17:04 Edit Post Reply With Quote
kosova

vetem pavaresia nga serbia eshte opsion i mundshem.
jam dakord me klauzolat e Ahtisarit, per shoqeri multietnike ne Kosove, si dhe mbrojtjen e klerit serb atje (megjithese ata nuk jane aq burra te mire, perndryshe duhej te kishin hapur gojen kur masakroheshin shqiptaret).

View User's Profile View All Posts By User U2U Member
error

Postuar mė 4-4-2007 nė 16:45 Edit Post Reply With Quote
Nje komb ekziston vetem atehere kur fillon te shqetesohet per fatin e tij. Populli shqiptar tani ka filluar te shqetesohet per fatin e tij, edhe pse ndoshta eshte vone, mirepo me mire vone se sa kurre. Ne si shqiptare duke mos e marre parasyshe se na cili vend vijme duhet qe te japim perkerahjen tone maksimale per Pavarsine e Kosoves. Pavarsia e Kosoves do te thote stabilitet per tere rajonin dhe paqe per tere Evropen.
View User's Profile View All Posts By User U2U Member
error

Postuar mė 4-4-2007 nė 16:46 Edit Post Reply With Quote
Nje komb ekziston vetem atehere kur fillon te shqetesohet per fatin e tij. Populli shqiptar tani ka filluar te shqetesohet per fatin e tij, edhe pse ndoshta eshte vone, mirepo me mire vone se sa kurre. Ne si shqiptare duke mos e marre parasyshe se na cili vend vijme duhet qe te japim perkerahjen tone maksimale per Pavarsine e Kosoves. Pavarsia e Kosoves do te thote stabilitet per tere rajonin dhe paqe per tere Evropen.
View User's Profile View All Posts By User U2U Member
Petro

Postuar mė 5-4-2007 nė 00:27 Edit Post Reply With Quote
nuk ka zgjidhje tjeter pervec pavarsise se kushtezuar ....

por problemi eshte se... a do ket munci kosova te vet qeverise?!

View User's Profile E-Mail User Visit User's Homepage View All Posts By User U2U Member

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.4181750 sekonda, 28 pyetje