Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


Version i printueshėm | Dėrgo pėr njė shok
Nėnshkruaj | Shtoni tek preferencat
Autori: Subjekti: Pse gazeta Tema eshte kunder Berishes ?
Mausi

Postuar mė 19-2-2006 nė 17:03 Edit Post Reply With Quote
Pse gazeta Tema eshte kunder Berishes ?

Ne shume editoriale te Mero Bazes kundershtohet shume Berisha,nuk po e kuptoj se ku eshte problemi te Meroja qe ishte njeri nga bashkepuntoret me te afert te Berishes.
View User's Profile View All Posts By User U2U Member
AGRON RUMI

Postuar mė 19-2-2006 nė 17:12 Edit Post Reply With Quote
Me qe i ka dale boja si servil origjinal i liderit blu,kerkon te na mbushe mendjen se percaktimi eshte i gabuar.Megjithate ka qene,eshte dhe ngelet tipiku i sherbestarit te perulur ndaj komunisteve te konvertuar.Mund te konkuroje deri diku dhe liderin republikan.....
View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0616019 sekonda, 25 pyetje