Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


Version i printueshėm | Dėrgo pėr njė shok
Nėnshkruaj | Shtoni tek preferencat
Autori: Subjekti: UNMIKUT etj
EM-i

Postuar mė 13-2-2007 nė 22:32 Edit Post Reply With Quote
UNMIKUT etj

UNMIKUT KFORIT QEVERISE SE KOSOVES PARLAMENTIT TE KOSOVES EKIPIT TE UNITETIT DHE PARTIVE POLITIKE NE KOSOVE
deri sa dhe kurr keshtu me vrasje te popullit SHQIPTAR per drejten PAVARESI te plot cfar pavaresi qysh tregojn TRADHTARET e Grupit kishe Unitetit kurr eshte autonomi per serbet ne KOSOVE ku jan kriminelet serb per ato cka ka ndodh ne LUFT KOSOVE masakrat dhunimet shkatrimet ky Grup TRADHTARES do te nenshkrujn at pako te atisarit nese po jetoni dikun si azil por ne KOSOVE jo ka shum probleme tjera dy vrasje me 10.02.2007 per LIRI per POPULLIN SHQIPTAR ne TOKEN e vet sot nuk ndin pergjesi TIPAT e KOSOVES si kryetari formal sejdiu tregon ne tv se nuk eshte pergjesija e tij tjetri TIP Thaqi tregon kujdes se pavaresia po vije mos dilni ne protesta e TRADHTOVE UCK tashti dhe TMK po ma e keqja eshte veq kryeminister do te bej po kurr jo per ata je pro unmikas etj kryeministri tregon dicka ma mire se kta TIPAT Ceku se nuk jemi te kenaqur me pakon e vertet eshte plumba si ne kohe kurr ka pas milici te serbis tashti unmik kan ber shum kta nga unmiku disa krime dhe jan ikur nga KOSOVA dhe nuk di qe jan denuar per krime ne KOSOVE e sot?per dy vrasje ministri Rexhepi akt moral ma mire vone se hiq kjo ja vlen si do mos GRUPIN TRADHTAR o sot o kurr boll ma me juve keshtu populli pa zhvillim ekonomi punesim sigurim social etj etj ju jeni duke punuar pak dhe duke mare shum €uro
ne fund per ket GRUP kishe UNITETIT ky
ngushllime per familjet e deshmoreve per lirin dhe vetvendosje per KOSOVE zoti i sherbleft te gjith deshmoret e KOSOVES ane e mbare Shqiptaris

EM-i ka atashuar kėtė imazh:

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User U2U Member

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0538540 sekonda, 25 pyetje