Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


Version i printueshėm | Dėrgo pėr njė shok
Nėnshkruaj | Shtoni tek preferencat
Autori: Subjekti: Urime!
Anton Ashta

Postuar mė 10-12-2007 nė 18:47 Edit Post Reply With Quote
Urime!

Me se fundi jam absolutisht i sigurte qe mund te urojme njeri-tjetrin per

PAVARESINE e Kosoves!


URIME

Por sot, Shqypni, pa m´thuej si je?

View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member
Tali

Postuar mė 24-1-2008 nė 14:20 Edit Post Reply With Quote
SHPALLJA E PAVARSISË ME 6 SHKURT 2008

24.01.2008

Burime të afërta me Kryeministrin e Kosovës z. Hashim Thaqi bëjnë të ditur se me 6 shkurt 2008 do të shpallet Pavarsia e Kosovës. Këtë lajm e bëri të ditur Radio Kosova.

Ne që tani urojmë që pavarsia të njihet nga të gjithë dhe Kosovarët të bëhen popull punëtor për mbajtjen e shtetësisë së Kosovës, të bëhen shtetformues në plotkuptimin e fjalës, të përvjelin krahët dhe të ndertojnë një shtet modern e të dashur për jetesë.

URIME PAVARSIA DARDANI, RROFSHI PËR JETË E MOT ASNJËHERË MË NËN THUNDRËN SLLAVE - DËRVENDI JU URON, SHQIPTARËT JU UROJNË

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User U2U Member

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0722229 sekonda, 26 pyetje