Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


Version i printueshėm | Dėrgo pėr njė shok
Nėnshkruaj | Shtoni tek preferencat
Autori: Subjekti: Katyn
Anton Ashta

Postuar mė 5-2-2008 nė 19:10 Edit Post Reply With Quote
Katyn

http://www.welt.de/wissenschaft/history/article1633842/Katyn__Stalins_monstroeses_Staatsverbrechen.html


4600 oficere polake vrau stalini dhe deri ne 1992 e mohonin dhe mundoheshin tia linin gjermaneve kete krim.

Por sot, Shqypni, pa m´thuej si je?

View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0420671 sekonda, 25 pyetje