Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


Version i printueshėm | Dėrgo pėr njė shok
Nėnshkruaj | Shtoni tek preferencat
Autori: Subjekti: Ligjet e Europes
Anton Ashta

Postuar mė 7-4-2008 nė 17:52 Edit Post Reply With Quote
Ligjet e Europes

http://www.welt.de/politik/article1878263/Warum_Marmelade_jetzt_Konfituere_heissen_muss.html

Nje artikull shume interesant permbi ligjet e Europes qe shkojne deri tani mbi 80 000 faqe e ne disa raste jane deri absurde.

Por sot, Shqypni, pa m´thuej si je?

View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member
Anton Ashta

Postuar mė 7-4-2008 nė 17:55 Edit Post Reply With Quote
Mesa di une ne kemi nje ministri integrimi dhe a di gje kush a ka filluar me perkthimin e ketyre ligjeve?

Jane 110 000 akte ligjore.

Por sot, Shqypni, pa m´thuej si je?

View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0710530 sekonda, 26 pyetje