Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


Version i printueshėm | Dėrgo pėr njė shok
Nėnshkruaj | Shtoni tek preferencat
Autori: Subjekti: Un jam amerikan
Anton Ashta

Postuar mė 28-1-2009 nė 21:19 Edit Post Reply With Quote
Un jam amerikan

http://foia.fbi.gov/fromm_erich/fromm_erich_part01.pdf

Kush e kupton PSE?

Por sot, Shqypni, pa m´thuej si je?

View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member
Anton Ashta

Postuar mė 25-8-2009 nė 08:50 Edit Post Reply With Quote
Te vetmin send qe bleva ne New York ishte flamuri amerikan.

Si nuk e gjen kush psene?!

Por sot, Shqypni, pa m´thuej si je?

View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member
Anton Ashta

Postuar mė 30-8-2009 nė 18:52 Edit Post Reply With Quote
http://de.wikisource.org/wiki/Unabh%C3%A4ngigkeitserkl%C3%A4rung_der_Vereinigten_Staaten_von_Amerika

Por sot, Shqypni, pa m´thuej si je?

View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member
Anton Ashta

Postuar mė 30-8-2009 nė 18:54 Edit Post Reply With Quote
http://de.wikipedia.org/wiki/Unabh%C3%A4ngigkeitserkl%C3%A4rung_der_USA

http://www.verfassungen.net/us/unabhaengigkeit76.htm

Por sot, Shqypni, pa m´thuej si je?

View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member
Anton Ashta

Postuar mė 30-8-2009 nė 18:55 Edit Post Reply With Quote
http://en.wikipedia.org/wiki/United_States_Declaration_of_Independence

Kush e perkthen ne shqip?

Por sot, Shqypni, pa m´thuej si je?

View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member
Anton Ashta

Postuar mė 8-12-2010 nė 10:09 Edit Post Reply With Quote
http://www.voanews.com/albanian/news/Amb-Rayerson-Albania-democracy-12-07-2010-111441604.html


Po un jam amerikan!

Por sot, Shqypni, pa m´thuej si je?

View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member
Anton Ashta

Postuar mė 8-12-2010 nė 10:25 Edit Post Reply With Quote
I nderuar zotni Ryerson,
sigurisht qe Ju jeni nje nga njerezit me te respektuar nga te gjithe shqyptaret liridashes. Do t´ju lutesha qe te mos keni asnje dyshim qe gabimi themelor qe pati bere dhe bejne SHBA ndaj Shqypnise eshte mosndikimi per hapjen e dosjeve. Jo si qellim ne vetvete, por si e vetmja mundesi per te zhdukur kriminelet komuniste te pakten nga postet zyrtare shtetnore.Ju falenderoj nga zemra dhe ju lutem qe te njoftoni perpara se kur do te jeni ne Shqypni qe te mund t´Ju presim si e meritoni,me respekt,
Anton Ashta

Por sot, Shqypni, pa m´thuej si je?

View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member
Anton Ashta

Postuar mė 3-3-2011 nė 11:11 Edit Post Reply With Quote
Dhe ja qe ndodhi ajo qe nuk mendoja kurre se do te ndodhte, nje shqyptar vret ne akt terrorist dy amerikane.

Gjeja me e keqe e mundshme qe mund te beje nje shqyptar.

gjakprishur duhet te zhdukeni,

un jam amerikan!

Por sot, Shqypni, pa m´thuej si je?

View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.2203870 sekonda, 32 pyetje