Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


Version i printueshėm | Dėrgo pėr njė shok
Nėnshkruaj | Shtoni tek preferencat
Autori: Subjekti: Shoqata \"Korridori Adriatik-Alpe\"
Anton Ashta

Postuar mė 22-7-2009 nė 07:04 Edit Post Reply With Quote
Shoqata "Korridori Adriatik-Alpe"

Mendoj se nje nga rruget themelore kombetare strategjike per zhvillimin e Kombit eshte rruga qe bashkon portin e Shengjinit me Gjakoven duke kaluar nga lugina e Drinit.

Kjo eshte rruge pothuajse e bere dhe ka nevoje per nje rruge te re prej 32 km perreth liqenit te Fierzes, mos gaboj.

Jane bere studimet, jane bere deri projektet, por nuk ka filluar dhe nuk do te filloje se te gjithe armiqve te Kombit nuk i intereson te ndertohet kjo rruge dhe po bejne cmos ta pengojne ndertimin e saj.

Eshte e domosdoshme te ndikojme qe te jete nje nga prioritetet e qeverise se re.


Them se krijimi i nje shoqate per te ndikuar eshte e domosdoshme.

Si mendoni?

Por sot, Shqypni, pa m´thuej si je?

View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0521579 sekonda, 25 pyetje