Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


Version i printueshėm | Dėrgo pėr njė shok
Nėnshkruaj | Shtoni tek preferencat
Autori: Subjekti: PSHDK
Anton Ashta

Postuar mė 29-8-2009 nė 09:00 Edit Post Reply With Quote
PSHDK

http://www.pshdk.org/

Dhe kjo faqe e dobet.

Por sot, Shqypni, pa m´thuej si je?

View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member
Anton Ashta

Postuar mė 30-12-2009 nė 10:44 Edit Post Reply With Quote
http://pshdk-ks.org/zgjedhjet/rezultatet-e-gares-asamblete-komunale-2009

Por sot, Shqypni, pa m´thuej si je?

View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member
Anton Ashta

Postuar mė 30-12-2009 nė 10:55 Edit Post Reply With Quote
Sot me daten 30.11.2009 u nënshkrua marrveshja mes partivë politike PSHDK dhe AAK per bashkpunim dhe mbeshtetje ne nivel vendi dhe per ballotazhet ne komuna ku garon AAK-ja. Marrveshja u nënshkrua nga kryetaret zotëri Ramush Haradinaj (AAK) dhe Dr. Nikë Gjeloshi (PSHDK). Zotëri Gjeloshi u shpreh se "ky është nje bashkpunim i duhur dhe i rendsishem sepse te dy këto subjekte jan të spektrit të djatht politik dhe jan parti kombëtare."


Po kush qenka parti e majte ne Kosove?

Por sot, Shqypni, pa m´thuej si je?

View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0923948 sekonda, 27 pyetje