Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


Version i printueshėm | Dėrgo pėr njė shok
Nėnshkruaj | Shtoni tek preferencat
Autori: Subjekti: PSE NUK U NDĖRTUA FRONTI PĖR ĒLIRIMIN E KOSOVĖS
Sefedin

Postuar mė 5-1-2010 nė 22:57 Edit Post Reply With Quote
PSE NUK U NDĖRTUA FRONTI PĖR ĒLIRIMIN E KOSOVĖS

Në këtë lidhje mund ta gjeni librin më të mirë të shkruar deri tash se kush ishin dhe janë:

Hashim Thaçi e Kadri Veseli

Xhavit Haliti e Azem Syla

dh e tërë NOMENKLATURA e LPK-së e cila bëri grusht mbi UÇK-n e Adem Jasharit, Sali Çekut, Zahir Pajazitit.

Në këtë libër gjithashtu janë të shkruara në letrën e bardhë me germa të zeza të bëmat dhe akuzat për vrasje gjatë luftës në mes anëtarëve të Kryesisë së LPK-së, të cilët thirreshin në emër të UÇK-së dhe kishin shkruar e lëshuar 49 komunikata nga Zvicëra derisa Adem Jashari me familje luftobte dhe vdiste në Prekaz.

Askush kurrë nuk do të di të vërtetën se çka se si u përvetësaua lufa e UCK-së njerëzit që rrinin në Bahnhofet e Zvicëres dhe mblidhnin para për Fondin "Vendlindja Thërret" dhe kurrë askujt nuk i dhanë asnjë raport financiar.

Lexoni e mos pritoni këtë , se këtu do t'i gjeni pëgjigjet për të cilat shpesh i keni bërë pyetje vetvetes dhe tjerëve.

kLIKO KËTU ---> http://etnik.wifeo.com

Sefedin ka atashuar kėtė imazh:

View User's Profile E-Mail User Visit User's Homepage View All Posts By User U2U Member This User Has MSN Messenger
Avniu

Postuar mė 11-1-2010 nė 01:59 Edit Post Reply With Quote
Linku i dhene nuk funksionon, permisoje te lutem.
View User's Profile E-Mail User Visit User's Homepage View All Posts By User U2U Member
Anton Ashta

Postuar mė 11-1-2010 nė 20:43 Edit Post Reply With Quote
http://etnik.wifeo.com/

Por sot, Shqypni, pa m´thuej si je?

View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.1223509 sekonda, 29 pyetje