Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


Version i printueshėm | Dėrgo pėr njė shok
Nėnshkruaj | Shtoni tek preferencat
Autori: Subjekti: Lėvizja VETĖVENDOSJE
Anton Ashta

Postuar mė 27-11-2010 nė 13:09 Edit Post Reply With Quote
Lėvizja VETĖVENDOSJE

Përshëndetje,

Të punojmë së bashku për ndryshim, sepse bashkë është e mundshme!
Eja dhe bëhu vullnetar në VETËVENDOSJE!:

http://vetevendosje.org/?cid= 1,71

Gjitha të mirat,
Lëvizja VETËVENDOSJE!

Por sot, Shqypni, pa m´thuej si je?

View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0497799 sekonda, 25 pyetje