Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


Version i printueshėm | Dėrgo pėr njė shok
Nėnshkruaj | Shtoni tek preferencat
Autori: Subjekti: Te pangopur
Anton Ashta

Postuar mė 27-1-2011 nė 06:46 Edit Post Reply With Quote
Te pangopur

Komunistet e treguan perseri veten se jane te pangopur me gjak e me pushtet.


Nuk durojne me shume se 6 vjet pa gjak. Une per vete jam i gatshem te perballem me ta si ta duan dhe me arme!

Nuk i duhet lene aspak terren si ne 97´. Duan lufte le ta marrin lufte!

Por sot, Shqypni, pa m´thuej si je?

View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0549331 sekonda, 25 pyetje