Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


Version i printueshėm | Dėrgo pėr njė shok
Nėnshkruaj | Shtoni tek preferencat
Autori: Subjekti: shteti eshte ky???
estate

Postuar mė 12-10-2013 nė 13:35 Edit Post Reply With Quote
shteti eshte ky???

Sa e sa punonjes policie te devotshem braktisen nga vete shteti sapo te shkarkohen nga nje detyre apo te largohen ne nje pune me profil tjeter.Ne kercenimet e vazhdueshme te krimineleve te ndryshem nen presisoni e krimit te mir organizuar qe veprojne nen urdherat e vete politikaneve apo te krereve te larte te policies gjenden mes jetes dhe vdekjes me dhjetra ish punonjes policie qe me devotshmeri dhe me vet mohim I kane sherbyr ketij shteti dhe komunitetit.Pse shteti nuk I merr ne mbrojtje kur kercenohen ose qellohen per shkak te detyres qe kane kryer???/Pse shteti kujtohet per ta vetem pasi vriten ????
View User's Profile View All Posts By User U2U Member

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0523729 sekonda, 24 pyetje