Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


Version i printueshėm | Dėrgo pėr njė shok
Nėnshkruaj | Shtoni tek preferencat
Autori: Subjekti: GAZETA \"MBRO VETEN SE PER SHTETIN KE MBARU PUNE\"
estate

Postuar mė 12-10-2013 nė 14:30 Edit Post Reply With Quote
GAZETA "MBRO VETEN SE PER SHTETIN KE MBARU PUNE"

GAZETA MBRO VETEN SE SHTETI TE LE NE RRUGE
Nje histori e dhimbshme dhe e pa precedent eshte ajo e nje familje shqiptare,Te cilen shteti nuk e mori ne mbrojtje por e bakritisi ne mes te rruges ne kthetrat e krimit/Pse??Ish punonjesi I policies E.H.ndoshta dinte shum ndoshta preku intersa te ngushta te krimit me politiken ??Apo shtetit si duhen punonjes te pakorruptuar dhe ja servirin kokat e tyre krimit ne pjate argjendi fare lire??Sa kryekomisar dhe komisar dhe oficere duhet te vriten qe shteti te shkundet.???????????????Pse asnje vrasje e oficerve te policies te vrare ne rruge nuk eshte zbardhur apo cilesohen si vrasje banale??Po vriten deputete ,gjygjtare ,drejtues policie dhe asgje nuk ndodh ////////PSE??Ka ngelur pa u vrare vetem ne rang ministry dhe kryemiistri ne shtetin tone ku lulezon jeta e xhungles……
NGA JURIST ALTIN DEKLA

View User's Profile View All Posts By User U2U Member

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0537021 sekonda, 24 pyetje