Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


Version i printueshėm | Dėrgo pėr njė shok
Nėnshkruaj | Shtoni tek preferencat
Autori: Subjekti: Mesazheri u2u
Ago Basha

Postuar mė 14-9-2002 nė 13:59 Edit Post Reply With Quote
Mesazheri u2u

Mesazhet tek U2U

U2U eshte i vemi mjet komunikimi i anetareve te Kuvendit mes njeri-tjetrit dhe midis Administratoreve dhe anetareve. Nje anetar i ri i Kuvendit zakonisht pershendetet me ane te nje mesazhi U2U (anatari-anetarit). Sidomos ne rastet kur anetari i Kuvendit nuk regjistron nje adrese te rregullt U2U eshte mjeti i vetem i administratoreve per te komunikuar me anetarin. Keshtu, eshte tejet e rendesishme te konsultohet kjo "miniposte" dhe mundesisht te furnizohet nje adrese e rregullte e-mail. Administratoret rezervojne tė drejten te bllokojne nje adrese ne rast se anetari i Kuvendit nuk merr masa te furnizoj nje adrese te rregullt.

View User's Profile E-Mail User Visit User's Homepage View All Posts By User U2U Member This User Has MSN Messenger

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0520620 sekonda, 25 pyetje