Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


Version i printueshėm | Dėrgo pėr njė shok
Nėnshkruaj | Shtoni tek preferencat
Autori: Subjekti: Pse nuk funsionon insert an image ??????
kastriot

Postuar mė 18-9-2002 nė 13:48 Edit Post Reply With Quote
Pse nuk funsionon insert an image ??????

A mund te thote njeri pse nuk funksionon "insert an image"????????????

Kastriot

View User's Profile View All Posts By User U2U Member
Ajet Nuro

Postuar mė 18-9-2002 nė 18:03 Edit Post Reply With Quote
Kastriot, imazhi zakonishte futet duke i dhene nje adrese ne nje server. Me e mira eshte te jete tek diskutime por kjo behet ne server dhe nuk eshte praktike. Do shikojme mundesit e tjera.
Ajet

View User's Profile View All Posts By User U2U Member
kastriot

Postuar mė 19-9-2002 nė 14:49 Edit Post Reply With Quote
Pse...

Po pra une ja dhashe adresen e serverit dhe funksioni nuk ben gje tjeter, vecse e jep adresen te futur midis dy img -ve??
Nje here tjeter me perpara funksionoi ne rregull!Kastriot[Edited on 19-9-2002 by kastriot]

View User's Profile View All Posts By User U2U Member
lgjoka

Postuar mė 23-9-2002 nė 04:13 Edit Post Reply With Quote
funksionon nė rregull

ja shikoje

lgjoka ka atashuar kėtė imazh:

View User's Profile E-Mail User Visit User's Homepage View All Posts By User U2U Member This User Has MSN Messenger
kastriot

Postuar mė 24-9-2002 nė 15:04 Edit Post Reply With Quote

View User's Profile View All Posts By User U2U Member
Anton Ashta

Postuar mė 27-9-2002 nė 11:02 Edit Post Reply With Quote
Mbas disa provash arrita te gjej dy menyra per te postuar.

1. Duke perdorur simbolin e 7 poshte Verdana(numerimi fillon nga e majta), por ka shume rendesi qe te jepet adresa e sakte e imazhit ne Web,ajo gjendet duke klikuar mbi te me tasten e djathte te miut, pastaj tek vetite e imazhit duhet kopuar adresa e sakte.

2. Ne rast se fotot jane te shpetuara ne komputerin tuaj, atehre postimi mund te behet duke perdorur "Bashkangjitje"
( nje funksion qe eshte siper posto pergjigjen)

Por sot, Shqypni, pa m´thuej si je?

View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.1752601 sekonda, 32 pyetje