Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


Version i printueshėm | Dėrgo pėr njė shok
Nėnshkruaj | Shtoni tek preferencat
Autori: Subjekti: Mirseerdhet!
kalemi

Postuar mė 19-9-2002 nė 23:25 Edit Post Reply With Quote
Mirseerdhet!

Te dashur vellezer shiptare! Jeni te mirpritur te ndani se bashku me ne hallet tuaja, sidomos ju qe ndodheni ne dhe te huaj.
Te mos harrojme se ka akoma nga ata shqiptare qe e mbajne mend shprehjen: Bukë, krypë e zemër.

View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member
Ajet Nuro

Postuar mė 20-9-2002 nė 18:37 Edit Post Reply With Quote
Te lumte kalemi

Eshte ideja Juaj hapja e ketij forumi. Pergezime. Keshtu eshte kur e ndjen forumin tendin dhe jo te te tjereve. Edhe njehere pergezime. Dhe na jep ide te tjera qe ndihmojne forumin dhe u sherbejne te tjereve.
Ajet

View User's Profile View All Posts By User U2U Member
Blerim Vokshi

Postuar mė 20-3-2003 nė 19:07 Edit Post Reply With Quote
Mirserdhe vėlla Tomor

Mirsevjen vëlla Tomor,ne mesin ton.

besoj ketu do e gjesh veten,dhe presim postimet dhe angazhimin tuaj ne ket forum.Me te mira nga Bela.

View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member
Anton Ashta

Postuar mė 29-12-2003 nė 12:45 Edit Post Reply With Quote
Ju ftoj te pershendesim anetarin e ri te ketij kuvendi z. Edi Deliu.

Gjithashtu ju ftoj qe te vizitoni faqen e tij:

http://edideliu.tripod.com/

Pershendetje,

Anton

Por sot, Shqypni, pa m´thuej si je?

View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.1135831 sekonda, 28 pyetje