Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


Version i printueshėm | Dėrgo pėr njė shok
Nėnshkruaj | Shtoni tek preferencat
Autori: Subjekti: Likoud
Olsi Baze

Postuar mė 18-10-2002 nė 14:25 Edit Post Reply With Quote
Likoud

Se shpejti ketu do te gjeni historikun e Partise Likoud te djathtes Izraeliane dhe bioraphine e Ariel Sharon dhe Benjamin Netanyahut


View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User U2U Member

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0681028 sekonda, 25 pyetje