Hyrje  
   Kombi  
   Bashkimi  
   Histori  
   Krimet  
   E Djathta  
   Veprimtari  
   Libra  
   Kuvendi  
   Posta juaj  
   Kush jemi ne  
Tregoi njė miku
   Emri juaj:

   E-maili juaj:

   E-maili i mikut:

   Komenti juaj:
   Njė kopje pėr ju

E djathta nė Botė
Helmut Kohl (Biografi)

Helmut Kohl (Faqja)

Partia gjermane "Bashkimi kristian- demokrat i Gjermanisė"

Partia gjermane "Bashkimi kristian- shoqėror nė Bavari"

Partia gjermane "Partia e lirė demokratike"

Partia italiane "Aleanca Kombėtare"

Partia italiane "Forca Italia"

e Djathta italiane

e Djathta nė Itali

Partia britanike "Partia Konservatore"

Partia franceze "Bashkimi pėr njė Lėvizje Popullore"

Partia austriake "Partia Popullore Austriake"

EPP dhe ED - Fraksioni nė parlamentin europian

Partia Popullore Europiane

Partia spanjolle "Partia Popullore Spanjolle"

Partia amerikane " Partia Republikane"

e Djathta Shqiptare © 2001-2002
Ndryshuar mė