Hyrje  
   Kombi  
   Bashkimi  
   Histori  
   Krimet  
   E Djathta  
   Veprimtari  
   Libra  
   Kuvendi  
   Posta juaj  
   Kush jemi ne  
Tregoi njė miku
   Emri juaj:

   E-maili juaj:

   E-maili i mikut:

   Komenti juaj:
   Njė kopje pėr ju

Ftesė partive tė djathta shqiptare

Duke vėne re faktin se tė gjitha partitė e djathta shqiptare akoma nuk kanė mundur qė tė jenė tė pėrfaqesuara nė internet dhe duke ditur mundesitė e mėdha tė tij, ne njė grup tė djathtėsh shqiptare ftojmė tė gjitha partitė e djathta qė tė bashkepunojmė pėr tė krijuar tė paktėn disa faqe elementare pėrmbi to. 

Duke qėnė se mundesite tona nuk jane aq tė mėdha sa tė mund tė financojmė dhe tė krijojmė pėr cdo parti tė djathtė njė faqe nė internet, ne mendojmė qė ti ndihmojmė partitė e djathta duke i vėnė nė dispozicion atyre pjesė tė faqes sonė nė formėn e njė lidhjeje dhe hapesire. 
Ne marrim persiper tė krijojme lidhjet, tė bėjmė ato nė formatin html, ti publikojmė nė internet, ti mirėmbajmė. 
Pėrmbatjen le ta vendosin vetė partite e djathta shqiptare, ne nuk veme asnje kusht per permbatjen e lidhjes perkatese. Secila parti eshte krejtesisht e lire qe te vendose cfare ti duket e aresyeshme ne lidhjen e saj. 
Keto lidhje ne i konsiderojme pronė e partisė perkatėse. 


Me nderime, 
eDSH

 


Emri, mbiemri:


E-maili:


Komente: 
e Djathta Shqiptare © 2001-2002
Ndryshuar mė